Nemôžete byť na oslave osobne? Pošlite video odkaz!

Všimli ste si pri objednávaní kytice alebo darčekového koša z nášho online kvetinárstva možnosť pripojiť ku kytici či darčekovému košu video odkaz? Zistite, ako to funguje a spravte z vášho darčeka jedinečné a osobné prekvapenie aj vtedy, keď ste od vašich blízkych ďaleko.

Žijete v zahraničí alebo ste na pracovnej ceste práve vo chvíli, keď niekto vášmu srdcu blízky oslavuje narodeniny, promócie alebo ho len chcete prekvapiť či potešiť milým darčekom? Ak nemôžete kyticu darovať osobne, stále sa môžete postarať o to, že aj obyčajná donáška kvetov bude výnimočná – pomocou osobného videa, ktoré pripojíte k objednávke. Ako to funguje?

Ako si pridáte svoj video odkaz pri objednávaní kytice?

Najprv si vyberte produkt, ktorý dokonale splní vaše predstavy alebo ktorý vás inšpiruje a zapáči sa vám v našej bohatej ponuke. Pri každom produkte vidíte tabuľku, v ktorej si môžete zvoliť niektorý z extra darčekov spolu s dátumom doručenia. Voľbu video darčeka môžete zaškrtnúť tu alebo aj v druhom kroku objednávania.

video

Samotné nahrávanie je jednoduché. Kliknite na tlačidlo „Nahrať vlastné video“ a vyberte si, či chcete pripojiť hotové video z vášho počítača alebo smartfónu, nahrať vlastné priamo na našej stránke alebo pridať link zo služby YouTube.

Tip: Na základe našich skúseností odporúčame nahrávať videá priamo z mobilu. Majú tak najlepšiu kvalitu obrazu a prehrávania.

Po dokončení objednávky bude vaše nahraté video automaticky pridané na YouTube. Nemusíte sa báť, nebude verejne dostupné. Aby si ho konkrétna osoba mohla pozrieť, dostane k darčeku jedinečný kód. Stačí, ak ho nahrá na tejto stránke, odkiaľ bude presmerovaná k vášmu videu.

video darček

Aké video môžete nahrať?

Pri výbere pripojeného video darčeka záleží len a len na vás a najmä na tom, ako danú osobu poznáte. Môžete nahrať napríklad osobné venovanie pomocou web kamery, kde bude mať dotyčný pocit, že mu ho rozprávate z očí do očí. Na videu môžete byť len vy alebo aj vaši priatelia, známi alebo vaša rodina.

Pripojiť môžete aj video, ktoré zachytáva momenty z vašej minulosti – archívne zábery z detstva alebo zo spoločne strávených chvíľ. Ak si trúfate, môžete vytvoriť zaujímavú fotoprezentáciu zo starých fotografií, ktorú vo forme videa nahráte k objednávke kytice či darčekového koša.

Pokiaľ existuje video, ktoré ste síce nenahrávali ani netvorili vy, ale spájajú sa vám v súvislosti s ním milé spomienky, pokojne ho zvoľte. Veľmi osobný môže byť aj hudobný klip so skladbou, ktorá je vám a obdarovanej osobe srdcu blízka. Len vy budete najlepšie vedieť, čím „zahráte na strunu“ a čo spraví z vášho darčeka výnimočné prekvapenie.