Ako prežiť krásny Valentín

Kvety

Kvety sú jednoznačne tým pravým orechovým. Pre takmer každú ženu nie je nič krajšie, ako pekná kytica ruží venovaná z lásky od svojho milovaného. A špeciálne na Valentína to platí dvojnásobne. Vo všeobecnej obľube sú červené ruže.

 na

https://kvetyzlasky.sk/produkt/navzdy-moja/

A čoraz viac sa stretávame aj s netradičnými kvetmi – modrými ružami, ktorými, ako sa hovorí, darujete „modré z neba“.

                                                          DSC_0047-600x600

https://kvetyzlasky.sk/produkt/modre-prekvapenie/

Romantická večera v domácej atmosfére

Chlap v kuchyni, je pre mnohé ženy krásna predstava a o tom, že láska prechádza cez žalúdok, niet žiadnych pochýb. Vďaka romantickej večeri pri sviečkach navodíte tú správnu atmosféru, ktorú môžete podčiarknuť krásne naaranžovaným alebo i upečeným jedlom v tvare srdca. Pre menej obratných v kuchyni, postačia aj cestoviny v tvare malých srdiečok. A dáma vášho srdca určite stratí slová.

valentines-day-restaurant-ideas2

Romantický film

Chápeme, nie každý chlap sa rád pozerá na zaľúbené filmy plné lásky, nežností a plaču a radšej si pozrie film nabitý akčnými scénami. Avšak v prípade, ak tú vašu lásku na Valentína zoberiete na film plný romantiky, určite neoľutujete a ona vám to potom zaiste oplatí.

Couple enjoying movie with popcorns in a cinema hall

Handmade výrobok

Ak chcete obdarovať svoju polovičku niečím, čo by jej pripomínalo vašu lásku dlhodobejšie, vlastnoručne vyrobený výrobok je skvelou voľbou. Potešte ju napríklad kolážou vašich spoločných fotiek v tvare srdca, či iba jednoduchým papierovým srdiečkom.

17042052_3415

A najideálnejšie bude, keď skombinujete niektoré alebo i  všetky predchádzajúce body do jedného veľkého krásneho valentínskeho darčeka.