Oslavuje niekto z vašich blízkych narodeniny, meniny, výročie alebo chcete darovať kyticu len tak, pre potešenie? Avšak nie kyticu tuctové, ale originál, s ktorým oslávenca, a predovšetkým jeho chuťové bunky určite prekvapíte?

Jednému sa páči kyticu z ruží, druhému z karafiátov, tretí miluje tulipány. Nie všetci sa však uspokojí s tradične uviazanú kyticou. Samozrejme záleží na tom, komu ju mienite darovať.

Kvety sú aj pre mužov – darujte im moderné kyticu!
Je veľký rozdiel, či obdarovaným bude postarší pán zbožňujúci údeniny, šesťročná dievčatko prahnúce po niečom sladkom či násťročná študentka, ktorá ocení skôr finančnú výpomoc. Nebojte, pre každého sa niečo nájde.

Ako bude kytice vyzerať, záleží len na miere vašej fantázie a zručnosti
Ste šikovní? Uviažte si ju sami! Nechce sa vám? Zverte úlohu profesionálom!
Kyticu si môžete uviazať sami doma alebo jej tvorbu zveriť odborníkom. Záleží, ako zruční sa cítite a ako veľkú sumu chcete investovať. Domáca výroba bude o niečo lacnejšie, ale u profesionálov vám zase dajú vybrať z viacerých rôznych stužiek, druhov kvetín a iných doplnkov, dokresľujúcich tvar a vzhľad celej kytice.

Klobásová kytica – Aký základ je vhodný? Čím dozdobiť? Ako upevniť? A podobne. Postup je jednoduchý, len si málokto uvedomí, že tieto kytice sú väčšinou veľmi ťažké a ku koncu väzby je zložité kyticu udržať.