Darujte kvety podľa znamenia – 1. časť

Vodnár – ORCHIDEA

(21. január – 19. február)

Vodnári sú veľmi spoločenskí a ľahko nadväzujú priateľské vzťahy. Radi experimentujú a túžia byť odlišní. Nakoľko sú výraznými osobnosťami, ideálnou pre nich je kvetina s nádychom exotiky – orchidea. Jej prednosťou nie je len extravagantný vzhľad, ale i dlhá trvanlivosť.

c-item-1663-aranzma-orchidea-beauty2

https://kvetyzlasky.sk/produkt/aranzma-orchidea-beauty/


Ryby – HORTENZIA

(20. február – 20. marec)

Pre ľudí narodených v znamení Rýb je typický zasnený výraz a bohatá predstavivosť. Jemné lupene hortenzie nápadne pripomínajú oblaky, ktoré poskytujú Rybám priestor pre ich bohatú fantáziu. Zaujímavosťou je, že ako rezaná kvetina sa začala používať iba pred nedávnom, ešte na začiatku 20. storočia sa pestovala iba v nádobách.

pink-rose-hydrangea-bouquet-flowers-350

https://kvetyzlasky.sk/produkt/miesana-kytica-george/


Baran – TULIPÁN

(21. marec – 20. apríl)

Barani majú v spoločnosti často významné postavenie. Vyžaruje z nich vnútorná sila, energia a sebadôvera. To isté možno povedať i o tulipáne, ktorý je nádherný výrazný jarný kvet hýriaci pestrými farbami a navodzuje v ľuďoch po zime priam energickú náladu.

c-item-1974-kytica-tulipan-usmev

https://kvetyzlasky.sk/produkt/kytica-tulipanov-usmev/


Býk – ALSTROMÉRIA

(21. apríl – 21. máj)

Toto znamenie je späté s Venušou, ktorá symbolizuje vrchol jari, kedy príroda najviac odkrýva svoju rozmanitosť. Býk je preto často považovaný za kreatívnu bytosť s vycibreným zmyslom pre všetko pekné a veľmi rád sa i sám obklopuje peknými vecami. Pre svoju dobrosrdečnosť býva obľúbený v spoločnosti. Najlepšie si však rozumie s ďalším býkom, preto sa pre neho hodí najviac aranžmán zo samých alstromérií.

c-item-2031-dar-pre-teba2

https://kvetyzlasky.sk/produkt/dar-pre-teba/