Rozvoz kvetín, kuriérom po celom Slovensku

Sme jedným z najdôveryhodnejších floristov so službou rozvozu kvetín po celom Slovensku. Naši zamestnanci pracujú s láskou na každej objednávke, aby sme si boli istý, že každá kytićka, ktorá od nás odchádza, splní svoju úlohu a vyčarí úsmev na tvári. Naši zákazníci sú našou absolútnou a najvyššou prioritou.

Objednávanie krásnej kytice čerstvých, ručne usporiadaných kvetov nikdy nebolo jednoduchšie. U nás máte na výber kvety v každom štýle pre každú príležitosť.

Zasielanie kvetov


Keď si kúpite kvety od nás, môžete si byť istí, že dostanete profesionálne vytvorený, ručne a s láskou dodaný darček.  Už od predaja našej prvej kvetiny sme sa snažili navrhnúť perfektné kytice, ktoré by ohromili našich zákazníkov a pri odchode z nášho kvetinárstva by im zostal úsmev na tvári.

Donáška kytíc


Takto rovnako pokračujeme aj so službou dodávky kvetín po celom Slovensku. S našou dodávkou kvetín garantujeme, že kvety budú dodané rýchlo a štýlovo. Dlhá tradícia nás núti robiť všetko, čo je v našich silách, aby naši zákazníci boli šťastní a to je presne to, čo robíme.