Darujte kvety podľa znamenia – 2. časť

Blíženci – GERBERA

(22. máj – 21. jún)

Ľudia narodení v znamení Blížencov sú komunikatívni, vedia vždy nájsť to správne slovo, ale sú i skromní a taktiež veľmi pozorní. Radi by sa rozdali a preto sa k ním hodí gerbera – so svojou jednoduchou stonkou, ktorá však nesie krásny kvet s desiatkami okvetných lístkov.

vedierko-1

https://kvetyzlasky.sk/produkt/potesenie-kytica-gerbery/


Rak – RUŽA

(22. jún – 22. júl)

Citlivý, starajúci, romantický, so zmyslom pre domov a rodinu. To je charakteristika Raka, pre ktorého je určite najvhodnejšia kytica ruží ako symbol citov a lásky. Jej elegantný jemný vzhľad dotvárajú ale i malé tŕne, presne ako Rak ukrýva pod tvrdou ulitou svoje krehké vnútro.

DSC_0018-600x600

https://kvetyzlasky.sk/produkt/krasny-den/


Lev – SLNEČNICA

(23. júl – 23. august)

Lev má tendenciu byť stredobodom pozornosti, žiari na všetky strany a užíva si život plnými dúškami. Preto je pre neho ideálna kytica zo slnečníc, ktorá je taktiež žiarivá a slnečná, presne ako Lev.

c-item-1660-5-286-286--ffffff--usmejem-sa-na-teba

https://kvetyzlasky.sk/produkt/slnecny-usmev/


Panna – ĽALIA

(24. august – 23. september)

Pri pohľade na ľaliu sa nám najčastejšie vybavia slová ako nevinnosť či čistota, čo sú taktiež základné vlastnosti i tohto znamenia a teda je pre Panny tou správnou voľbou. Ľalia vyzerá najlepšie v uviazanej kytici bez iných kvetov, na dlhých stonkách vložená vo váze a je vďačným kvetom, nakoľko má dlhú životnosť.

c-item-2008-si-pre-mna-naj2-600x600

https://kvetyzlasky.sk/produkt/si-pre-mna-naj/