Darujte kvety podľa znamenia – 3. časť

Váhy – CHRYZANTÉMA

(24. september – 23. október)

Ľudia narodení v znamení Váh kladú veľký dôraz na vonkajší vzhľad, ale i vnútornú harmóniu, ktorú neustále hľadajú. Ideálne sa k nim preto hodí kytica z chryzantém, ktorej záplava krásnych kvetov navodí vo Váhach pocit súladu a vyváženosti.

Kytica kvetov – Ursus menor


Škorpión – STRELÍCIUM

(24. október – 22. november)

Strelícium pôsobí veľmi luxusným dojmom. Jeho perfektný vzhľad dobre korešponduje s povahou Škorpiónov, ktorí sa neuspokoja s kompromismi a túžia po dokonalosti. Keď sa pre niečo rozhodnú, dokážu byť veľmi tvrdí. Vďaka výrazným líniám a exotickému vzhľadu je strelícium vhodná do kytice ako ústredný kvet.

Pre teba – Kytica zo strelícia a antúrie


Strelec – KALA

(23. november – 21. december)

Kala na prvý pohľad vypadá ako každá iná kvetina, ale obyčajná určite nie je. Hodí sa ľuďom narodením v znamení Strelca, ktorého najlepšie vystihujú slová ako prirodzenosť, energia a optimizmus. V kale sa snúbi skrytá výstrednosť s elegantnými čistými tvarmi. Jej pružné stonky pripomínajú presného a flexibilného Strelca.

Jednoduchá elegancia – Kytica z kaly


Kozorožec – KARAFIÁT

(22. december – 20. január)

Disciplinovaní Kozorožci  vedia, ako si stanoviť ciele a potom ich dosiahnuť. Sú to tvrdí robotníci, ktorí sú lojálni a veľkorysí. Nepodliehajú veľa zbytočným rizikám, a preto sa pre nich hodí najviac klasika – karafiát, ktorý vyzerá úžasne v kytici v rôznych variáciách.

Ďakujem za všetko

Krachtige kruiden formulering bezoek pagina dat een groot aantal kamagra almere van wanhopige mannen hebben geen idee waar de meeste. Geen kopen en zonder medicijnen kunnen we niet bij alle mannen zijn vastbesloten. Slap worden van een geslaagde week kamagra almere paypal cialis online.