Darujte kvety podľa znamenia – 3. časť

Váhy – CHRYZANTÉMA

(24. september – 23. október)

Ľudia narodení v znamení Váh kladú veľký dôraz na vonkajší vzhľad, ale i vnútornú harmóniu, ktorú neustále hľadajú. Ideálne sa k nim preto hodí kytica z chryzantém, ktorej záplava krásnych kvetov navodí vo Váhach pocit súladu a vyváženosti.

https://kvetyzlasky.sk/produkt/kytica-ruzi-ursus-menor/


Škorpión – STRELÍCIUM

(24. október – 22. november)

Strelícium pôsobí veľmi luxusným dojmom. Jeho perfektný vzhľad dobre korešponduje s povahou Škorpiónov, ktorí sa neuspokoja s kompromismi a túžia po dokonalosti. Keď sa pre niečo rozhodnú, dokážu byť veľmi tvrdí. Vďaka výrazným líniám a exotickému vzhľadu je strelícium vhodná do kytice ako ústredný kvet.

https://kvetyzlasky.sk/produkt/pre-otecka/


Strelec – KALA

(23. november – 21. december)

Kala na prvý pohľad vypadá ako každá iná kvetina, ale obyčajná určite nie je. Hodí sa ľuďom narodením v znamení Strelca, ktorého najlepšie vystihujú slová ako prirodzenosť, energia a optimizmus. V kale sa snúbi skrytá výstrednosť s elegantnými čistými tvarmi. Jej pružné stonky pripomínajú presného a flexibilného Strelca.

https://kvetyzlasky.sk/produkt/jednoducha-elegancia-kytica-kaly/


Kozorožec – KARAFIÁT

(22. december – 20. január)

Disciplinovaní Kozorožci  vedia, ako si stanoviť ciele a potom ich dosiahnuť. Sú to tvrdí robotníci, ktorí sú lojálni a veľkorysí. Nepodliehajú veľa zbytočným rizikám, a preto sa pre nich hodí najviac klasika – karafiát, ktorý vyzerá úžasne v kytici v rôznych variáciách.

https://kvetyzlasky.sk/produkt/dakujem-za-vsetko/